Elektrik Proje, Taahhüt, Mühendislik Hizmetleri

Elektrik proje hazırlanırken ön proje çalışması yapıp Alçak Gerilim, Yüksek Gerilim, Enerji Nakil Hatları, topraklama, paratoner ve elektrik iç-dış tesisat projeleri çizimi gibi uygulamalar yaparak daha düzgün elektrik projesi hazırlanmasını ve daha düzgün elektrik taahhüt yapılmasını sağlar.

Detaylar

Akıllı Bina Otomasyon Satış ve Montaj Çözümleri

Akıllı Bina Sistemleri günümüz çağında dijital inovasyondaki en büyük adımlardan biridir. Yüksek performans ile gerçekleştiren herhangi bir işlemde enerji verimliliğini en yüksek seviyeye çıkarken, enerji harcanmasının mümkün olduğu kadar minimum seviyede tutmaktadır.
Aydınlatma, ısıtma, enerji ve güvenlik sistemlerinin çalışması üzerine kurulan sistemler kullanıcıların isteklerine göre otomatik olarak ya da akıllı telefonlarda bulunan uygulamalar ile manuel olarak kullanabilmektedir.

Detaylar

Avize & Led Aydınlatma Ürünleri Satış ve Montaj Çözümleri

Geçmişten günümüze evlerimizin vazgeçilmezi olmuş avizeler ve led aydınlatmalar şık tasarımlarının yanında tasarruflu enerji tüketimi yaparlar. Yüzlerce seçenek arasından zevklerimize uygun avize ve led aydınlatma seçmek zordur ama evimizin dekorasyonunu ön plana çıkartan, odalarımıza ışık katan, mekanların ambiyansını belirleyen avize ve led aydınlatmalar uzun yıllar önemini koruyacaktır.

Detaylar

Energy Saver Sistemleri Satış ve Montaj Çözümleri

İşletmelerde belirlenen alan içerisinde elektrik sistemini aktif etmek için kullanılan sistemin adıdır. Priz ve anahtar ürün grubunda yer alan energy saver enerji tasarrufu için üretilmiş bir üründür ve genellikle otellerde kullanılır. Kapı açma ve enerji açmayı sağlayan energy saver ilgili anahtar kart yerine yerleştirilmeyince elektrik sistemi aktif hale geçmez.

Detaylar

Kompanzasyon Satış Ve Montaj Çözümleri

Günümüzde olmazsa olmaz enerji ihtiyacı elektrik enerjisidir ve elektrik enerjisini kullanırken ekonomik ve maksimum verimle kullanmamız gerekir. Bu nedenle enerji iletim hatalarında oluşabilecek en az kayıpla ve yükselmeyle elektriğin iletilmesi ve tüketilmesi, kompanzasyonun önemini ortaya koyuyor.

Detaylar

Bahçe ve Merdiven Aydınlatmaları Satış ve Montaj Çözümleri

Tıpkı iç mekân aydınlatmasında olduğu gibi bahçe dekorasyonuna renk katacak aydınlatmalar, kaliteli malzemeler ve işçilikle, mükemmel görünmesinin yanı sıra sağlam ve hava koşullarına karşı dayanıklı olması gerekir. Her mevsim, hava koşullarının en zor olduğu zamanlarda bile bahçe aydınlatma ekipmanlarının çalışması gerekir.

Detaylar

Otomatik Bahçe Kapıları Satış ve Montaj Çözümleri

Otomatik bahçe kapıları bahçe, apartman, site girişi, iş yeriniz veya otopark girişleri gibi uygulama alanlarında kullanılan, olumsuz hava koşullarından etkilenmeden aracınızdan inmeden güvenli bir şekilde giriş ve çıkışlarınızı yapmanızı sağlar. Konforu, rahatlığı ve emniyeti aynı anda sunan bu otomasyon sistemi giriş çıkışın yoğun olduğu yerlerde de kullanılan sistemlerdir.

Detaylar

Güvenlik Kamerası Sistemleri Satış ve Montaj Çözümleri

Güvenlik kamerası gerekli noktaların güvenliğini uzaktan izlemek kayıt altına almak için internet veya network bağlantılarından faydalanılarak kablolu ya da kablosuz olarak kurulabilir. Evlerde, apartmanlarda, sitelerde, villalarda, işyerlerinde, otellerde, alışveriş merkezlerinde vb. ihtiyaç duyulan her yerde sizin ve sevdiklerinizin güvenliği için kurulan güvenlik kamerası tanımadığınız veya şüpheli insanların güvenlik ihlalini engellemek amacıyla ihtiyacımızı karşılayacak şekilde olmalıdır.

Detaylar

Elektrik Malzemeleri Toptan ve Perakende Satış

Hayatımızda önemli bir yerde olan elektrik doğru malzemeler kullanıldığında ihtiyacımıza cevap verir. İhtiyaç duyulan elektronik malzemelerin ise kaliteli ve güvenilir olması gerekir ki size ve sevdiklerinize zarar gelmesin. Bunun için Zirve elektrik olarak sizlere en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmayı amaçlıyoruz.

Detaylar