Hakkımızda

Zirve elektrik 2007’den beri Muğla bölgesinde müşterilerine aydınlatma alanında hizmet sunan bir çözüm ortağıdır. Bir aydınlatmanın üç önemli ayağı estetik, teknik ve ekonomik olduğuna inan firmamız müşterilerimizin ihtiyaçlarını optimal bir şekilde karşılamayı hedeflemektedir.
Zirve elektrik modern aydınlatma, elektrik proje, taahhüt işleri ve bakım hizmetleri alanlarında faaliyet göstermekte ve iş ortakları ile profesyonel çözümler sunmaktadır.
12 yılı aşkın süredir sektöre ilişkin gelişimleri, tasarım ve teknolojik değişimleri takip ederek günden güne artan hizmet kalitemiz ve 12 kişilik ekibimiz ile hizmetlerimiz devam etmekteyiz. Bu süreçte sizlerden duymak istediğimiz “İyi ki ZİRVE ELEKTRİK’i seçmişiz.” olacaktır.

Misyonumuz

Ürünlerimiz ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirirken, projelerimizdeki doğru teknik ile sektöre yön veren, hızlı, ekonomik, güvenli ve yenilikçi çözümler ile müşterilerimizi memnun etmek.

Vizyonumuz

Yenilikçi ve öncü yaklaşımımızla bölgesel ve ulusal aydınlatma sektöründe karlı ve sürdürülebilir bir büyüme sağlamak ve marka bilinirliğimizi arttırmak.